Şen Otogaz Logo

GASİTALY SIRALI LPG SİSTEMİ

   Gasitaly markası tamamen italyan olup çoğu başarılı marka gibi AEB Yazılım ve işletim sistemine sahip.3 Yıl yedek parca garantisi veren tek markadır.

     Gasitaly Sıralı Sistem Lpg Dönüşüm Sistemlerinde uygun fiyat politikası ve taksitli ödeme kolaylıkları ile müşterilerimize geniş imkanlar sağlamaktayız.

      Gasitaly Ürünleri İtalya ve diğer AB ülkelerinin yanısıra Türkiye’ de de üretilmekte olup dünyada Türkiye’nin yanısıra Gasitaly Group’a ait 4 ayrı yurtdışı ofisinde daha dünya pazarlarına dağıtılmaktadır. Bu yurtdışı ofislerimiz sırasi ile Yunanistan, Tayland, Kazakistan’da bulunmaktadır. Yurtdışı satış ofislerimiz vasıtasi ile ürünlerimiz 30 ülkeye ihraç edilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini garanti etmeyi ve uluslararası standartlar da ürün ve hizmet tedariği yapmayı hedeflemiştir. Önceliğimiz müşterilerimiz için bir değer oluşturmak, onların beklentilerini kalite ile karşılamaktır. Bu bağlamda firmamız satış öncesi eğitim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetlerini konusunda uzman ve bir kaç yabancı dil bilen satış ve uygulama muhendislerimiz sayesinde yürütmektedir.

       Vizyon

 Giderek artan çetin rekabet ortamında müşterilere, insan güvenliğini ve çevre koşullarını merkeze alan uluslararası standartlar da ürün ve hizmetleri daha etkin yöntemle sunmak.

     Misyon

 LPG ve CNG ekipmanları konusunda paydaşlarımız için değer oluşturmak, müşteri beklentilerini kaliteli ürün ve hizmet sunumu ile karşılamak, tedarik sürecindeki tüm aşamalarda titiz takip geleneğini sürdürmek, insana ve çevreye saygılı olmak, hukuk ve etik kuralları çerçevesinde faaliyet gerçekleştirmek en temel görevlerimizdendir.

 


 

Kampanyalar'a geri dönmek için tıklayınız

Copyright SEN Otogaz Ltd. Şti. 2012