Hakkımızda

7A Otogaz,Bir HABAŞ Otogaz Kuruluşudur) Otogaz dönüşüm faaliyetine 1996 yılında İzmir'de başlayıp, 1999 yılında da Uşak'ta ilk otogaz istasyonuna ve otogaz dönüşüm  ve servis bakım hizmetlerine Denizli yolu Aıçık oto pazarı Galeriçiler sitesi karşısında başlamıştır.
   Türkiye'deki Lpg sistem tecrübeleri dikkate alınarak sektörün önde gelen firmalarından uzmanlaşmış Personel tarafından seçilerek oluşturulmuş ve sorunsuz markalardır. Servisimiz TSE ve MMO belgeli olup kullanılan tüm malzemeler AVRUPA BİRLİĞİ STANDART'I olan (E) CR 67-01 kalite belgelidir.
   LPG sektöründeki çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri, gerek ürünlerin gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.
   7A OTOGAZ ve MÜHENDİSLİK müşteri memnuniyetinin ve özellikle sistem güvencesinin farkında olması ile birlikte başlangıç aşamasından, anahtar teslimine kadar tüm güvenlik testlerinden geçirilmiş olan siz ve aileniz için en güvenli malzeme ve konusunda deneyimli ustalar ile hizmet vermektedir.
 7A OTOGAZ ve MÜHENDİSLİK olarak hedefimiz, sektördeki talep ve beklentileri, tecrübe ve konuya uzman bakışımızla, objektif biçimde değerlendirerek, genç yenilikçi gelişimci bir yaklaşımla kaliteli hizmet, azami güvenli ve elbette ki bizleri tercih eden sizlerin memnuniyetini ön plana alarak , ortak amaçta birleşen ve kendisi ile birlikte güzel günlere yürüyen müşteriler yaratmaktır.